Doskonały rower Hexagon

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Doskonały rower Hexagon

 

Wśród wielu różnych rowerów, które produkuje popularna na rynku firma Kross, szczególnie licznie reprezentowane są modele rowerów górskich. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jeśli chodzi o rowery cechujące się nieco bardziej profesjonalnymi właściwościami, to właśnie rowery górskie charakteryzują się największą popularnością wśród użytkowników, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i możliwości na nieco trudniejszych terenach górskich.

Właściwości roweru Hexagon 5.0

kross hexagon 5.0Jeśli chodzi o rowery produkowane przez firmę Kross, charakteryzują się one różnymi nazwami, które dodatkowo zróżnicowane są przy pomocy odpowiedniej numeracji. Na rynku znajdziemy więc kilka rowerów z serii Hexagon, a każdy z nich będzie cechował się nieco odmiennymi właściwościami, dzięki czemu lepiej będzie odpowiadał na indywidualne potrzeby konkretnych użytkowników. Dużą popularnością cieszy się Kross Hexagon 5.0, który cechuje się dość niską wagą, jak na rower górski i wyposażony jest w dwadzieścia cztery różne biegi, ułatwiające lub utrudniające jazdę po konkretnym terenie. Hexagon 5.0 wyposażony jest również w system zapewniający precyzyjne hamowanie przez bardzo długi czas użytkowania naszego sprzętu. Bez względu na to, jak często korzystamy z naszego roweru, producent gwarantuje nam, że będziemy mogli cieszyć się szybkim i skutecznym hamowaniem na drodze, gdy tylko będziemy go potrzebować. Firma Kross doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że trasy górskie są wymagające, w związku z czym zadbano o wzmocnienie konstrukcji ramy roweru i możliwość wymiany zabezpieczeń, w momencie, kiedy ulegną one zniszczeniu wskutek uszkodzenia mechanicznego. Haki umieszczone zostały na ramie po to, by chronić jej konstrukcję w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia mechanicznego mogącego zagrażać jej kształtowi. W przypadku, gdy nasz rower uczestniczy w wypadku, w pierwszej kolejności uszkodzeniu ulegają haki, które – jak zostało już wspomniane – możemy wymienić na nowe. Również farba nakładana jest przy pomocy metody, która gwarantuje zwiększoną wytrzymałość.

Ze względu na położenie farby na ramie roweru przy pomocy techniki proszkowej, nie musimy martwić się tym, że na konstrukcji naszego sprzętu pojawią się zarysowania powstające podczas użytkowania. Farba położona w ten sposób nie odpryskuje, co ma znaczący wpływ na estetykę zakupowanego przez nas roweru. Rowery dostępne są w trzech kolorach: czarnym, grafitowym i białym. Ze względu na to zróżnicowanie rower dla siebie znajdzie zarówno mężczyzna, jak i kobieta.