Dobre okna są w cenie

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Dobre okna są w cenie

 

Jestem na wyjeździe integracyjnym z pracy. Pracuję w dużej firmie z zagranicznym kapitałem. Raz na trzy miesiące mamy organizowane różne atrakcje dla pracowników. Są to albo wyjazdy integracyjne, albo jakieś wspólne wyjścia na różne atrakcje. Lubię swoja pracę i cieszę się bardzo, że mam tyle szczęścia. W firmie zajmuję dobre stanowisko i mogę się rozwijać. Dobrze zarabiam i spełniam się w pracy. Poza pracą mam cudowną rodzinę. Mieszkamy w kamienicy blisko centrum. Nasze mieszkanie odziedziczyliśmy po mojej babci.

Nowe okna nie wymagały naprawy

tania naprawa okien - poznańMieszkanie było w kiepskim stanie ale zainwestowaliśmy z żoną sporo pieniędzy i teraz jest urządzone w nowoczesnym stylu. W mieszkaniu zmienialiśmy prawie wszystko poza oknami. Babcia dwa lata [przed śmiercią wymieniła swoje stare, drewniane okna na nowe także drewniane. Zakupiła je w sklepie, który prowadził nasz znajomy. Poleciłem go babci ponieważ miałem do niego zaufanie. Krzysiek jest w porządku facetem i zawsze był mi bliski jak brat. Był świadkiem na moim ślubie i poprosiłem go także żeby został ojcem chrzestnym mojego syna. Moja babcia bardzo go lubiła i traktowała go także jak wnuka. Krzysiek polecił babci okna. Sam je pomierzył i nawet montował. Jego firma była bardzo znana w okolicy. Prowadził ją ze swoim tatą. Później sam przejął kontrolę nad firmą i dobrze sobie radzi w tym biznesie. Poza wymianą okien, swoim klientom oferuje także naprawę, serwis wszystko co jest związane z oknami. Krzysiek wszystkim swoim klientom gwarantuje, że tania naprawa okien – poznań jest możliwa. Wszystkie osoby, które zakupiły u niego okna mają to zapewnione w umowę. Pozostałe osoby, także mogą korzystać z jego usług ale cena jest ciut wyższa. Krzysiek zna bardzo dobrze branżę i wie na ile może sobie pozwolić. Jest sporo osób, które prowadzą firmę z oknami jednak nie każdy dba tak o klientów jak mój przyjaciel. Nasza przeprowadzka sporo nas kosztowała.

Cieszyliśmy się, że babcia zainwestowała w dobre okna, dzięki temu nie musieliśmy już ponosić tych kosztów. Nasze drewniane okna prezentowały się bardzo ładnie. Nie wymagały żadnej naprawy, konserwacji. Dobrze pasowały do naszego obecnego wnętrza. Cieszyłem się, że Krzysiek wybrał najlepsze okna dla naszej babci. Kibicuję jego firmie żeby nadal tak dobrze się rozwijała i żeby miał dużo klientów. Zawsze polecam jego usługi moim znajomym. Sporo osób w ostatnim czasie się buduje więc Krzysiek ma ostatnio ręce pełne roboty ale to dobrze. Trzeba korzystać jak jest ruch w interesie.