Dobra ekipa od zabudowy kuchni

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Dobra ekipa od zabudowy kuchni

Rozpoczynam remont w moim mieszkaniu i poszukuję ekipy, która mogłaby mi zrobić zabudowę w kuchni. Zależy mi na tym, żeby byli to dobrzy specjaliści, a nie jacyś partacze, których w obecnych czasach można spotkać pełno. Najlepiej pasowałaby mi ekipa z polecenia, która już gdzieś u kogoś zrobiła fronty kuchenne na wymiar. Chciałbym zobaczyć jak to wygląda i ewentualnie podjąć decyzję co do dalszych działań. Nie chciałbym, żeby po jakimś czasie wylazły mi jakieś błędy bo to nie o to jednak chodzi.

Fachowiec od kuchni na wymiar

fronty kuchenne na wymiarPopytałem wśród znajomych z pracy i okazuje się, że jest ekipa, która robiła zabudowę kuchenną u trzech moich kolegów. Panowie nie zajmują się niczym innym, a jedynie robieniem różnego rodzaju mebli na wymiar. Chłopaki polecili mi ich, ponieważ mówią, że Panowie potrafią zrobić cuda w kuchni. Mają dodatkowo swoją projektantkę, która stosuje bardzo fajne rozwiązania jeśli chodzi o użytkowość. W końcu w małych kuchniach, które są w blokach nie ma za dużo miejsca, a wiadomo, że jest ono bardzo potrzebne. Widziałem u moich kolegów kuchnie i zabudowy łazienek zrobione właśnie przez tą polecaną firmę i uważam, że efekt jest naprawdę fajny. Postanowiłem umówić się na spotkanie, żeby zrobić projekt i wycenić usługę. Powiedziałem, że interesują mnie szafki i fronty kuchenne na wymiar. Facet, który z mną rozmawiał szczerze mi powiedział, że czas oczekiwania na takie meble to jakieś cztery miesiące, ponieważ mają dużo zamówień i nie dadzą rady wcześniej. Dla mnie to w sumie nie problem, ponieważ i tak remont planuje dopiero na wakacje, a teraz zależy mi na wycenie i zaklepaniu projektu oraz terminu. Widać, że musi to być dobra firma jak mają takie długie terminy oczekiwania. Wcześniej na stronie przejrzałem sobie kilka projektów i jestem pod wrażeniem. Rzeczywiście ekipa stosuje bardzo fajne rozwiązania. Nawet najmniejsze kuchnie zyskują dużo miejsca do przechowywania różnych rzeczy. Żaden kawałek się nie marnuje i wszystko jest fajnie wykorzystane. Właśnie o coś takiego mi chodzi.

Jestem już po kolejnym spotkaniu z facetem, który prowadzi firmę. Dziś zostały mi pokazane trzy projekty jak moja kuchnia może oglądać. Wszystkie były super, ale jeden z nich najbardziej przypadł mi do gustu. Tak bardzo spodobała mi się praca tej ekipy, że postanowiłem poprosić ich o zrobienie dla mnie zabudowy w łazience. Skoro mogę mieć szafki i fronty kuchenne na wymiar wykonane profesjonalnie to w łazience również dobrze byłoby zainwestować więcej i mieć coś co starczy na lata.