Dekoracyjne listwy ścienne MDF

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Dekoracyjne listwy ścienne MDF

Czy zdarzyło się wam stłuc coś nowego? Mi to się przeważnie nie zdarza. Jestem uważna w tym co robię i dbam o rzeczy. Nie sądziłam, że można w prosty i szybko sposób zniszczyć coś nowiutkiego. Jednak to co się wydarzyło ostatnio przekonało mnie, że nikt nie jest idealny, a piękno bywa ulotne.

Listwa w walce z plamą

listwy ścienne mdfRok temu kopiliśmy z mężem dom z myślą o naszej przyszłości. Mieszkaliśmy wtedy z rodzicami i w planie było jasno określone, ze dopóki nie wyremontujemy wszystkiego tak jak byśmy chcieli to nie przeprowadzamy się. Trwało to dosyć długo nie ukrywam, ale efekt był świetny, a my nie musieliśmy żyć z tym całym bałaganie. Jak każdy chcieliśmy zaprosić rodzinę i znajomych na parapetówkę. Wszyscy zresztą byli bardzo ciekawi jak my teraz będziemy mieszkać więc impreza była dobrym pomysłem. Przyjęcie odbyło się jak już na spokojnie się rozpakowaliśmy i pookładaliśmy wszystko jak trzeba. To była prawie udana parapetówka. Wszystko było miło dopóki koledzy mojego męża nie postanowili urządzić sobie zapasów na środku pokoju. Niby męski testosteron nie jest szkodliwy,a panowie zawsze lubią się powygłupiać po alkoholu, ale tym razem przesadzili. W ferworze zabawy jeden z nich popchnął drugiego na stół i uderzyli nim o ścianę. Im nic się nie stało, ale na mojej pięknej świeżo remontowanej ścianie została długa krecha wyżłobienia po uderzeniu stołu. Byłam mocno zdenerwowana, bo farba jaką malowaliśmy salon się skończyła, a dodatkowo ta dziura. Jak to w ogóle możliwe, ze nawet nie zdarzyłam się nacieszyć ta nowością? Chłopaki dużo przepraszali i byli gotowi zapłacić za naprawę, ale ja nie po to czekałam z wprowadzeniem do zakończenia remontu, żeby teraz musieć znów przez to przechodzić. Rozwiązanie znalazło nas samo. W sieci natknęłam się na artykuł jak radzić sobie w takich przypadkach. Według niego wystarczą listwy ścienne MDF, które w stylowy i estetyczny sposób zamaskują niedoskonałość. To dodatki na ścianę, które potrafią naprawdę wiele zmienić w stylizacji i nadać jej niezwykły charakter. Dodatkowo są proste w montażu tak, ze panowie bez problemu sami mogą to zrobić i zrekompensować mi moje zszargane nerwy. W sklepie dobrałam odpowiednią listwę, której szerokość przykryje powstałą szparę. Jej gładka i prosta faktura sprawia, że doskonale pasuje do naszych mebli i jest przyjemna dla oka. Po jej założeniu pokój wydaje mi się optycznie większy i jaśniejszy. Moja ściana znów była estetyczna i nawet bardziej stylowa niż wcześniej.

Jak widzicie wystarczy chwila nieuwagi,a można coś zniszczyć. To zdarzenie nauczyło mnie, że takie rzeczy się zdarzają i trzeba w sposób opanowany znajdować z nich wyjście. Listwa ścienna MDF będzie mi o tym przypominać, a historia jej powstania będzie anegdotką na kolejnych. Koledzy mojego męża tez się czegoś nauczyli i myślę, ze na dobre im to wyjdzie.