Damskie zegarki drewniane na nadgarstku

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Damskie zegarki drewniane na nadgarstku

 

Kobieta dobiera wszystkie dodatki tak, aby odzwierciedlały jej osobowość, podobnie jest w przypadku zegarków. Nie trzeba się ograniczać do zegarków z tradycyjną tarczą i paskiem, ale można zdecydować się zupełnie na coś innego! W ostatnim czasie cieszą się dużą popularnością drewniane zegarki. Coraz częściej Pań wybiera właśnie ten typ zegarka do swojej stylizacji. Drewno nie zawsze musi się nam kojarzyć z przemysłem, ale z czymś stylowym. To właśnie próbują nam udowodnić producenci zegarków. Czy mają rację?

Zegarki drewniane na każdą okazję

zegarek drewniany damski na paskuPrzede wszystkim warto sobie powiedzieć, dlaczego drewniane zegarki są dobre dla środowiska. Nie są one zrobione z materiałów, które ciężko się rozkładają, inaczej jest w przypadku drewna. Mianowicie zegarek drewniany damski na pasku posiada części, które szybko się rozkładają. W zależności od rodzaju drewna trwa to tylko 10-15 lat, inaczej jest w przypadku plastiku. Zalega on na naszej planecie przez setki lat, a dochodzą do tego coraz nowsze produkty. Warto się zdecydować na taki zegarek chociażby ze względu ochrony środowiska naturalnego. Warto też podkreślić, że zegarki z drewna mają tak samo interesujący design jak w przypadku normalnego zegarka. Drobne elementy zegarka są idealnie dopracowane, aby wyglądały idealnie. Cechuje go także wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. W tradycyjnym zegarku upadek może skończyć się fatalnie, a w przypadku tego zrobionego z drewna już niekoniecznie. Wykazuje także odporność na zarysowania, gdzie w tradycyjnym zegarku jest to prawdziwym utrapieniem. Porysowany zegarek nie wygląda zbyt elegancko i z pewnością zrujnuje nawet najbardziej dopracowaną kreację. Bransoleta zegarka idealnie dopasowuje się do kobiecego nadgarstka. Wybierać można nie tylko wśród wariantów z drewnianą bransoletą, ale także tą ze skóry. W ofertach niektórych sklepów znajdą się także zegarki z drewna dla Pań, które są aktywne i uprawiają różnego rodzaju sporty. Dostępne są także w różnych wariantach kolorystycznych. Ta wiadomość z pewnością spodoba się osobom, które lubią się wyróżniać wśród tłumu. Czy zegarek z drewna nadaje się na prezent dla najbliższych? Jak najbardziej! Decydując się na jego zakup mamy gwarancję, że wytrzyma jeszcze wiele lat i świetnie będzie służyć osobie obdarowywanej. Warto zatem się zapoznać z ofertą sklepów, które oferują takie zegarki.

Zwykłe zegarki wciąż są w cenie, ale te drewniane są coraz częściej wybierane przez Klientów. Stanowią one nie tylko idealne dopełnienie stroju, ale  świadomość, że przyczyniamy się do ochrony środowiska naturalnego. Chociaż zdania na temat zegarka drewnianego są podzielone, to warto go zakupić chociażby dlatego, żeby nie truć środowiska plastikiem, który rozkłada się przez setki lat. Producenci obiecują nam solidny produkt, który nie popsuje się przy pierwszej lepszej okazji. O ile w przypadku klasycznego zegarka może się coś wgnieść, tak tutaj nie ma na to miejsca.