Czym charakteryzują się biurowe niszczarki tarnator

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Czym charakteryzują się biurowe niszczarki tarnator

Chociaż niektórym osobom udaje się znaleźć sposoby na zranienie się czymkolwiek (nawet czymś tak pozornie nieszkodliwym jak faks), niszczarki papieru mogą stanowić szczególne zagrożenie – mają na celu niszczenie dokumentów, a nie ich generowanie, i (z powodu obaw związanych z kradzieżą tożsamości) coraz więcej jest kupowanych do użytku domowego, gdzie ich strzępiące noże stanowią zagrożenie nie tylko dla nieostrożnych dorosłych, ale także dla ciekawskich dzieci i ciekawskich zwierząt.

Niszczarki biurowe pozwalają dbać o poufność informacji

biurowa niszczarka tarnator c7aUrządzenie z mikrocięciami zniszczy Twoje dokumenty na kawałki nawet 10-krotnie mniejsze niż zwykłe niszczarki z poprzecznym cięciem, więc może to być dobra opcja, jeśli chcesz podjąć większe kroki w celu ochrony swojej prywatności lub zminimalizować ryzyko stania się ofiarą oszustwa. Niszczarka z mikro cięciami oferuje poziom bezpieczeństwa P-4 do niszczenia papieru, kart i dysków. Do niszczenia dokumentów osobistych i kart kredytowych w domu lub w małym biurze potrzebujesz niszczarki poprzecznej. Chyba, że chcesz poświęcić czas na ręczne radzenie sobie z dokumentami lub zapłacić firmie, która to za ciebie zrobi, najbardziej skutecznym narzędziem jest niszczarka poprzeczna, która tnie papiery poziomo i pionowo i zamienia dokumenty na małe kawałki. które są o wiele trudniejsze do połączenia ze sobą niż długie, cienkie paski wytwarzane przez inne niszczarki. Wszystkie niszczarki papieru można podzielić na trzy rodzaje cięć papieru. Są to: cięcie na paski, cięcie poprzeczne i mikro cięcie. Idealne, jeśli nie musisz regularnie niszczyć dużych ilości dokumentów, biurowa niszczarka tarnator c7a może zniszczyć do 8 arkuszy o gramaturze 70 g / m2 na urządzenie i działa nieprzerwanie przez 2 minuty. Przed wrzuceniem do kosza lub recyklingiem warto zniszczyć wszystko, co zawiera dane osobowe lub biznesowe, od stosów dokumentów i rachunków po karty kredytowe i płyty DVD / CD przy użyciu niszczarki. Jeśli masz małe biuro i nie masz do czynienia z bardzo dużymi ilościami dokumentów, możesz wybrać maszynę do cięcia poprzecznego, która może przetwarzać do 8 arkuszy papieru o gramaturze 70 g / m2 przy każdym strzępieniu i może być używana przez 2 minuty bez przerwy.

Ogólnie rzecz biorąc, rodzaj niszczarki, której potrzebujesz, zależy od materiałów, które będziesz niszczył oraz od rodzaju dokumentów, które musisz zutylizować. Dostęp do niszczarki dokumentów w domu umożliwia niszczenie osobistych, poufnych dokumentów zawierających imię i nazwisko, adres, numer ubezpieczenia społecznego, informacje medyczne i finansowe.