Czy podrywanie musi być trudne?

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Czy podrywanie musi być trudne?

Zapewne każdy miał czasem tak, że podoba mu się jakaś osoba i chętnie by zawiązał znajomość z nią, ale zbytnio nie wie jak. To normalne, że takie sytuacje mogą być stresujące i niezbyt komfortowe. Boimy się zostanie niezrozumianymi czy odrzuconymi, a przecież wcale tak nie musi być. Często zakładamy w głowie, że wydarzy się najgorszy scenariusz i nawet nie próbujemy. To bardzo błędne myślenie. Okazuje się bowiem, że kontakt z drugą osobą nie jest wcale taki straszny jak go malują i że dla chcącego nic nie jest trudne. Wystarczy mieć w głowie kilka dobrych wskazówek i trochę odwagi.

Podstawy dobrego podrywu

podrywanieWszystko dotyczące podrywania sprowadza się do kilku ważnych wskazówek. Pierwszą podstawą zasadą jest uśmiech. Czasami tylko on wystarczy, żeby zwrócić czyjąś uwagę. Uśmiechnięte osoby wzbudzają sympatie i sprawiają wrażenie przyjaźnie nastawionych. Dlatego warto o nim pamiętać. Co się z tym łączy to zawsze dbajmy o świeży oddech. Buzia z której cuchnie starym serem nie jest atrakcyjnym dodatkiem. To taki mały szczegół, ale może być decydujący w kontakcie z drugim człowiekiem. Po trzecie nie rzucaj tandetnymi tekstami na podryw. Zwyczajna ciekawa rozmowa jest dużo lepsza niż jakieś przeciętnie śmieszne tekściki rodem z podstawówki. Osobiście uważam, że zagadanie nawet od pogodę, czy inny temat jest dużo bardziej efektowne. Kolejnym i najważniejszym aspektem jest po prostu bycie sobą. Udawanie jakiegoś luzaka, czy nie wiadomo kogo nie przyniesie oczekiwanego efektu. Jeśli między dwójka ludzi ma zaiskrzyć to tylko jeśli akceptują siebie takimi jacy są. Podrywanie to tak naprawdę pokazanie komuś cząstki siebie. Więc oszustwa są tutaj nie na miejscu. Kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później wychodzi na jaw, dlatego warto być prawdziwym sobą. Kluczem do sukcesu nie jest próba oczarowania drugiej osoby tylko właśnie prosta rozmowa. Jeśli pojawi się między wami chemia to tylko bez zbędnego pajacowania. Każdy powinien wiedzieć, że jeśli upatrzona osoba nie jest nim zainteresowana to po prostu nie jest warta waszej uwagi. Nie należy się nikomu narzucać i próbować przypodobać. Ważne jest by pozostawać sobą niezależnie od sytuacji.

O podrywie mówi się ostatnio wiele i przeważnie są to same bzdury. Jakieś wymyślane tajniki na sukces. Ja uważam, że każdy ma w sobie coś wyjątkowego co świadczy o nim. Prędzej czy później każdy poznaje swoją drugą polówkę i tworzy z nią relacje. Dlatego nie bójmy się kontaktu z druga osobą. Poznajmy ludzi dając się przy tym poznawać im. Bo nie liczy się to kogo mógłbyś udawać, czy jaki mógłbyś być tylko to kim jesteś tu i teraz. Szczerość i uśmiech to według mnie najprostsza droga do udanego podrywu.