Czas na nasz urlop!

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Czas na nasz urlop!

To był bardzo ciężki rok. Uznaliśmy, że bardzo dobrym pomysłem będzie jeżeli w końcu wyjedziemy na urlop. Było nam to bardzo potrzebne. Mieliśmy pełno pracy i pełno nauki. Zdawałam kurs na prawo jazdy. To był bardzo intensywny czas. Długo zastanawialiśmy się nad tym gdzie mogliśmy pojechać. Uznaliśmy, że najlepiej jeżeli gdzieś wyjedziemy i zmienimy nieco klimat. Po naradach uznaliśmy, że najlepszy będzie urlop w mikołajkach.

Rodzinne wczasy w Mikołajkach

urlop w mikołajkachMikołajki są bajecznym rejonem. Od dziecka kochaliśmy mazury. Jednak to co nas jeszcze bardziej zafascynowało to lokalizacja i hotel, który wynajmowaliśmy. Nie ma to jak urlop w Mikołajkach! To było fenomenalne miejsce. Zdecydowaliśmy się na to, żeby był to jednak apartament. Chcieliśmy mieć maksymalny komfort i wygodę. Apartament dawał nam takie warunki. Mieliśmy do dyspozycji własny aneks kuchenny. Bardzo duży salon. Swoją własną sypialnię. Dzieci miały swój pokój. Dla nas była to istna nowość. Przede wszystkim dlatego, że zazwyczaj spały w naszym łóżku. Teraz mieliśmy czas i wyłącznie tylko dla siebie. Zatem była to dla nas bardzo dobra opcja. To pozwoliło nam się bardzo zregenerować i przede wszystkim odstresować. Cały apartament był niezwykle elegancki i prestiżowy. Niby bardzo prosty i w jasnych kolorach, ale naprawdę było to efektywne. Zdecydowanie spodobało nam się to miejsce, przede wszystkim dlatego, że miejsce to było skierowane przede wszystkim na dzieci. Hotel miał do dyspozycji mini salę zabaw znajdującą się przy restauracji. Był to świetny pomysł. Przede wszystkim dlatego, że mogliśmy jednocześnie popijać herbatkę i kawę, a i spoglądać na dzieci, które bawią się w pobliżu. To pozwoliło nam się zdecydowanie odprężyć. Kolejnym atutem jest, także ogromny poziom czystości i higieny. Dbano na bieżąco w tym temacie. Codziennie sprawdzano czy mamy dodatkowe ręczniki oraz pościel. Cały hotel był realizowany pod kątem dzieci. Widać było to na każdym kroku. Po pierwsze materace były zabezpieczone w specjalne nakładki nieprzemakalne na łóżkach. Nocne lampki, które były umiejscowione przy łóżkach. Dzięki temu nie bały się chodzić wieczorem do łazienki. Kolejny plus to genialne i przepyszne jedzenie.

Nie mieliśmy takiego poczucia, że czegoś jest za mało albo że jesteśmy głodni. Ponadto okolica była genialna. Mazury zrobiły na nas bardzo duże wrażenie. To był wyjątkowy i przede wszystkim rodzinny czas. To było najlepsze co mogliśmy zrobić dla nas i naszej rodziny. Kończąc, chce podkreślić, że oferta była naprawdę w bardzo dobrym wariancie cenowym. Mogliśmy spędzić ten czas razem.