Byłam zadowolona z remontu salonu z kuchnią

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Byłam zadowolona z remontu salonu z kuchnią

Moja przyjaciółką jest projektantką wnętrz. Stwierdziłam, ze poproszę ją o pomoc przy zaprojektowaniu mojego wnętrza. Przeprowadziłam się już jakiś czas temu. Nie miałam jednak pieniędzy na remont. Mieszkanie było w dobrym stanie więc generalnie nic w nim nie robiłam. Wnętrze salonu i kuchni już mi się nie podobały. Przez ten czas od kiedy tu mieszkam udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy więc postanowiłam poprosić Gosię o pomoc. Ona już kilka razy proponowała mi pomoc ale odmawiałam bo nie chciałam się nakręcać. Gosia bardzo się ucieszyła, że w końcu się zdecydowałam. 

Spodobała mi się przygotowana wizualizacja

wizualizacje salonu z kuchniąWidziałam już sporo projektów przygotowanych przez Gosię. Wszystkie mi się podobały. Praca projektanta jest bardzo atrakcyjna. Trzeba mieć doi tego dryg., Gosia go miała. Sporo się dodatkowo uczyła, oglądała różne programy, chodziła na szkolenia. Chciała każdemu klientowi pomóc jak najlepiej dlatego sporo czasu poświęcała na naukę. Miała różnych klientów z mniejszymi i większymi budżetami. Dla mnie przygotowała wizualizacje salonu z kuchnią w kwocie przeze mnie ustalonej. Musiałam się zmieścić w budżecie a Gosia stwierdziła, że kwota ta w zupełności wystarczy na zaprojektowanie przytulnego wnętrza. Bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Gosia dobrze mnie znała i wiedziała co mi się podoba. W ciągu kilku dni przygotowała dla mnie dwie wizualizacje. Jedną taką moją o której jej mówiłam. Zawarła wszystkie rozwiązania i patenty, które mi się podobały w różnych programach czy gazetkach. Druga wizualizacja była jej propozycją jak mogłoby wyglądać moje wnętrze. Kiedy je zobaczyłam od razu się zakochałam. Stwierdziłam, że tak właśnie ma wyglądać mój salon z kuchnią. Wizualizacja była ekstra normalnie z wyższej półki. Moja kwota przeznaczona na remont zdecydowanie wystarczy więc od razu się zdecydowałam. Zatrudniłam ekipę remontową i pokazałam jakie prace będą musieli wykonać. Wszystkie materiały zamówiłam w lokalnym sklepie budowlanym z dostawa kurierem do mojego domu. 

Ekipa remontowa spisała się na medal. Wykonała wszystkie prace zgodnie z naszymi ustaleniami. Salon z kuchnią prezentował się bardzo fajnie. Wszystkie zaproponowane rozwiązania przez Gosie wpłynęły pozytywnie na moje wnętrze. Jasne kolory, które zostały wykorzystane optycznie powiększyły przestrzeń. Warto skorzystać z pomocy zdolnego fachowca, który zna się na swojej pracy. Dzięki przygotowanej wizualizacji można zobaczyć jak przestrzeń będzie wyglądać. Można ustrzec się przez dodatkowymi kosztami i cieszyć się pięknym wnętrzem.