Bluza z nadrukiem jako element wygodnej stylizacji

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Bluza z nadrukiem jako element wygodnej stylizacji

Jakiś czas temu stwierdziłem, że brakuje mi nieco różnorodności w mojej garderobie. Postanowiłem więc kupić sobie kilka ciuchów, żeby mieć co na siebie włożyć co rano. Chciałem więc znaleźć coś, co będzie wygodne i ciekawe – te cechy są dla mnie najważniejsze. Właśnie dlatego bardzo podoba mi się styl streetwear, który cieszy się ostatnio bardzo dużą popularnością. Pomimo tego pozwala na ukazanie swojego indywidualnego stylu poprzez to, co się nosi. Najbardziej zależało mi na kupnie bluzy, ponieważ wręcz uwielbiam je nosić i uważam, że takich ciuchów nigdy za mało.

Bluzy opatrzone nadrukiem

bluzy z nadrukiem - cenaNa szczęście moja praca nie wymaga ode mnie eleganckiego stroju na co dzień, więc mogę nosić bardziej luźne stylizacje na co dzień. Takie rozwiązanie jest dla mnie bardzo wygodne – mogę ubierać się tak, jak mi się najbardziej podoba. Najbardziej podobają mi się stylizacje casualowe, o nieco sportowym charakterze. Postanowiłem więc kupić sobie kilka bluz, ponieważ za niedługo będzie idealna pogoda do tego, aby na takie ubrania zamienić ciepłe kurtki. Już się nie mogę tego doczekać. Wybrałem więc najciekawsze bluzy z nadrukiem – cena zależała od tego, jakiego kroju były te bluzy oraz od ich nadruków. Pierwszy model, który od razu wpadł mi w oko miał kaptur, a do tego całe plecy pokryte są zwierzęcym motywem, który przypomina świetne graffiti. Druga bluza, jaką wybrałem jest już bez kaptura i ma nieco mniejszy, geometryczny nadruk. Wybrałem ciemny kolor materiału. Ta bluza będzie świetnie wyglądała z moimi jasnymi chinosami – uwielbiam tworzyć takie kontrastowe stylizacje. Ostatnia, jaką postanowiłem kupić była jaśniejsza. Na niej znajduje się nadruk związany z moją ulubioną muzyką. Dzięki temu moje ubrania są tym, co pozwala na wyrażenie moich upodobań. Trzy nowe bluzy znalazły się w mojej garderobie i już pierwszego dnia po ich zakupie nie mogłem się doczekać do ich przetestowania. Są bardzo wygodne, co jest przecież najważniejsze. Wybrałem bluzy o różnej grubości, aby móc je nosić nie tylko w najchłodniejsze dni.

Bluza jest bardzo uniwersalnym elementem garderoby, który doskonale nadaje się na co dzień. Mam już ich dosyć sporo, dzięki czemu nie mam żadnego problemu rano z tym, żeby wybrać ubrania, które danego dnia na siebie założę. Najbardziej w takich bluzach podobają mi się nadruki, którymi są opatrzone. Czasami wyobraźnia ich twórców aż zadziwia i sprawia, że od razu chciałbym mieć ubranie z takimi niebanalnymi motywami. Takie ubrania pozwalają mi na wyróżnienie się w tłumie.