Bezpłatne szkolenia dla kadry sprzątającej

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Bezpłatne szkolenia dla kadry sprzątającej

Od kilkunastu lat prowadzę firmę, która zajmuje się sprzątaniem w różnego rodzaju miejscach. Oferujemy swoje usługi w sprzątaniu biur, domów, działek i ogrodów, a także wielkich hal produkcyjnych. Mam dobrze wyszkolony personel, który może podjąć pracę również na wysokości przy myciu okien. Jakiś czas temu zgłosiła się do mnie osoba, która zaoferowała szkolenie dla moich pracowników z certyfikatem, całkowicie za darmo. 

Podniesienie kwalifikacji osób sprzątających

Szkolenia dla firm sprzątającychPani, która mnie odwiedziła poinformowała, że jest przedstawicielem jednej z firm, które zajmują się produkcją specjalistycznych środków i urządzeń do sprzątania. W ramach obecnego projektu i wypuszczenia nowego specjalistycznego produktu organizują szkolenia dla firm sprzątających, żeby zaprezentować jego działanie oraz prawidłowe zastosowanie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Po całym szkoleniu każdy z pracowników, który weźmie w nim udział otrzyma certyfikat, że został przeszkolony z używania tego silnie żrącego środka, który daje świetne efekty podczas sprzątania bez względu na rodzaj powierzchni, na której jest używany. Postanowiłem, że oddeleguję kilku moich pracowników na takie szkolenie. Zapewne takie szkolenia dla firm sprzątających są przeprowadzane również u mojej konkurencji, a warto wiedzieć co nowego pojawia się na rynku tym bardziej jeśli rzeczywiście daje takie zadowalające efekty. Po drugie bardzo zależy mi na podnoszeniu kwalifikacji moich pracowników, żeby mogli oni wykonywać jak najlepiej swoje obowiązki z zachowaniem szczególnej ostrożności. Ich bezpieczeństwo jest dla mnie niezwykle ważne, dlatego dbam, żeby mieli pozwolenia na stosowanie różnego rodzajów środków oraz przeszkolenie w ich dokładnym użytkowaniu. Umówiłem się z Panią przedstawicielką na dogodny termin. Moi koordynatorzy mają wyznaczyć osoby do udziału w takim szkoleniu oraz sam wziąć w nim udział, żeby później móc nadzorować pracę przy użyciu danego produktu. 

Okazuje się, że warto było skorzystać z takiego szkolenia. Ja również postanowiłem na nim być i zobaczyć jakie to super efekty może nam zaproponować producent. Nie rozczarowałem się, podczas szkolenia każdy z nas mógł sam przetestować produkt i sprawdzić efekty. Przy niewielkim wysiłku rzeczywiście można osiągnąć świetny efekt. Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymał imienny certyfikat z informacją, że został przeszkolony w pracy z tą niebezpieczną substancją, wie jak ją stosować oraz jak wygląda pierwsza pomoc w razie wypadku z udziałem tego produktu np. przedostaniem do oka.