Bardzo bezpieczny frez próżniowy do odcisków

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Bardzo bezpieczny frez próżniowy do odcisków

 

W profesjonalnym gabinecie podologicznym wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze na stopy. Od tego, jak wyposażony będzie salon zależy satysfakcja klientów. Jednym z ważniejszych zabiegów na stopy jest pedicure. Podczas wykonywania standardowych czynności, podolog lub pedicurzystka opracowuje skórę z pomocą frezarki. To specjalne urządzenie ułatwia wyrównanie i szybkie złuszczenie grubego, zrogowaciałego naskórka. Polecany jest zwłaszcza frez próżniowy, który sprawdza się przy odciskach. 

Profesjonalne frezowanie stóp z odciskami

bezpieczny frez próżniowy do odciskówOdciski są problemem, który w równym stopniu dotyka kobiet, jak i mężczyzn. Szczególnie narażone są na nie osoby długo stojące w wąskich, eleganckich butach. Zatem hostessy, modelki, ale tez wiele innych zawodów sprzyja pojawianiu się odcisków na stopach. Także z wiekiem nogi staja się bardziej podatne na tego typu dolegliwości. Z kolei u mężczyzn odciski to efekt czasem zaniedbań, a czasem chodzenia w zbyt dopasowanym obuwiu. Również sportowcy skarzą się na odciski. Dlatego, jeśli do podologa zgłosi się osoba z odciskami, warto zastosować bezpieczny frez próżniowy do odcisków. Dzięki temu prostemu zabiegowi można szybko i skutecznie, a przede wszystkim na długi czas zlikwidować problem pojawiających się odcisków. Także panie, które z różnych powodów muszą codziennie nosić szpilki i eleganckie, choć ciasne obuwie, mogą skorzystać z dobrodziejstwa frezu próżniowego do usuwania odcisków na stopach. Chodzenie w ciasnych butach często wiąże się z wymogami w pracy, np. podyktowane jest to estetyką i elegancją. Jednak dzięki zabiegom pedicure można jednocześnie nosić ulubione szpilki, jak i czuć się swobodnie. Wystarczy systematycznie odwiedzać podologa używającego specjalnej frezarki z frezem próżniowym. To specyficzny rodzaj nakładki do frezarki kosmetyczno-podologicznej. Dzięki wymiennej końcówce pedicurzystka może wykonać całkiem profesjonalny, bezpieczny dla klienta zabieg na stopy. Ceny takich nakładek próżniowych są bardzo przystępne i warto je mieć w gabinecie.

Profesjonalne zabiegi pedicure wiążą się często z usuwaniem problemów skórnych. Odciski to obok suchych pięt drugi, istotny powód, który skłania klientów do odwiedzenia pedicurzystki lub podologa. Specjalista od stóp potrafi dobrać odpowiedni frez do odcisków. Najbardziej polecane są frezy próżniowe, które w bezpieczny sposób likwidują odciski sprawiające ból i obniżające komfort chodzenia w ulubionych, eleganckich butach. Zakup frezu próżniowego to dobry wybór dla podologa.