Automatyzacja na parkingu

Dzięki nam dostaniesz skrzydeł!

Automatyzacja na parkingu

Już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że inwestycja w ziemię jest jedną z najpewniejszych. Ziemia nigdy nie straci wartości, nie będzie podlegała inflacji, nie da się jej ukraść. Co więcej, ziemia może na siebie zarabiać. Tak było właśnie w przypadku działki, w którą zdecydowałam się zainwestować. Działka była zlokalizowana w centrum dużego miasta, w związku z czym zdecydowałam, że stworzę tam parking. Pomysł okazał się doskonały, potrzebował jednak dopracowania kilku rozwiązań.

Profesjonalne systemy parkingowe

bezobsługowy system parkingowyDługo zastanawiałam się, w jaki sposób najlepiej zorganizować mój parking. Nie chciałam zatrudniać ludzi, gdyż wiązało się to nie tylko z kosztami, ale również z różnego rodzaju problemami. Dlatego właśnie zdecydowałam się zainwestować w bezobsługowy system parkingowy. Początkowo nieco obawiałam się, czy system nie będzie problematyczny. Okazało się jednak, że jest bardzo prosty w obsłudze. Po pierwsze, firma w której zdecydowałam się kupić system oferowała nie tylko jego montaż, ale również pomoc w konfiguracji, co okazało się sporym ułatwieniem. Co więcej, firma podjęła się serwisowania systemu w czasie trwania gwarancji, a później, za niewielką opłatą można przedłużyć usługę serwisu. Nie wiem jednak, czy się na to zdecyduję, bo system jest naprawdę bezawaryjny. Osobiście skusiła mnie bardzo konkurencyjna cena, miałam więc szczęście, że przy okazji trafiłam na tak dobry produkt, pochodzący z renomowanej firmy. System nie wymaga praktycznie żadnego działania osób trzecich. Wszystko w nim jest maksymalnie zautomatyzowane i to w taki sposób, że klient wjeżdżając na parking, płacąc i opuszczając go, nie ma żadnych problemów. Moim zdaniem to doskonałe rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które chcą zainwestować w działkę, a nie chcą zatrudniać dodatkowych osób do obsługi parkingu. Dzięki temu mam pewność, że na miejscu wszystko działa jak trzeba. Miejsce na pieniądze jest doskonale zabezpieczone, nie muszę więc jeździć codziennie, żeby odbierać utarg. Jest to bardzo wygodne.

Decydując się na zakup działki w centrum dużego miasta, wiedziałam, że będę chciała, żeby ziemia na siebie zarabiała. Idealnym rozwiązaniem okazało się stworzenie tam parkingu. Parking jednak musi być w jakiś sposób strzeżony. Ja zdecydowałam się na automatyczny system, który zapewnia, że żadna osoba niepowołana nie dostanie się do środka, oraz dba o to, żeby kierowcy zapłacili za spędzone na parkingu godziny. Moim zdaniem to idealne rozwiązanie, które w dodatku jest dostępne w konkurencyjnej cenie.